«Веселі старти»

15 вер. 2016

Олімпіада не лише для олімпійців, але й для всіх змагання, в яких діти можуть проявити спритність, кмітливість, винахідливість – «Веселі старти».
14 вересня в рамках Олімпійського тижня в Олександрійській школі-інтернаті проходили змагання « Веселі старти» серед учнів 1 – 4 класів. Змагання складалися з восьми конкурсів, які мали за мету виявити серед молодших школярів такі фізичні якості, як сила , спритність та мужність. Учасниками змагань були команди: 1 клас – « Супермени», 2 клас – « Соколи», 3 клас – « Орли», 4 клас – « Котигорошки». Безперечними лідерами в нелегкій боротьби стали команда « Котигорошки».
Вітаємо!!!