Лекція « Здоровꞌя дітей – здоровꞌя нації »

14 вер. 2016
13.09.16 року в рамках Тижня здоровꞌя « Здоровꞌя дітей – здоровꞌя нації » медична сестра школи Коберська І.Ю. провела лекцію « Доросла розмова про дівочі проблеми » з дівчатками 7 – 11 класів.

13.09.16 року  в рамках Тижня здоровꞌя « Здоровꞌя дітей – здоровꞌя нації » медична сестра школи Коберська  І.Ю. провела лекцію  « Доросла розмова про дівочі проблеми »  з дівчатками 7 – 11 класів. У наш час особливу увагу необхідно приділяти статевому вихованню і сексуальній освіті дівчаток-підлітків. Учениць доцільно знайомити з найелементарнішими знаннями про шлюб та сім'ю, репродуктивну функцію людини, статевий та психосексуальний розвиток особистості, культуру взаємин обох статей.