Щоденна порція енергії - ранкова зарядка з зірками спорту

14 вер. 2016
Оскільки з 12 вересня у школі проходять відразу три тематичні тижні, пов'язані зі збереженням життя та здоров'я, а також зі спортом,то кожен ранок цього тижня в школі - інтернаті розпочинається з відеозарядки .

Оскільки з 12 вересня у школі проходять відразу три тематичні тижні, пов'язані зі збереженням життя та здоров'я, а також зі спортом,то кожен  ранок  цього тижня  в школі - інтернаті  розпочинається  з відеозарядки .  Діти з радістю і цікавістю виконують  рухи разом з Олімпійськими  чемпіонами, які показують їх  у  спортивно -   музичних  кліпах. Отримавши  заряд бадьорості, учні йдуть на уроки, сповнені енергії та сил .