Конкурс малюнка на асфальті на тему: «Світлофорова наука»

13 вер. 2016
13.09.16 р. на подвір'ї школи-інтернату пройшов конкурс малюнка на асфальті на тему: «Світлофорова наука» серед учнів 2 - 9 класів.

13.09.16 р. на подвір'ї школи-інтернату пройшов   конкурс малюнка на асфальті на тему: «Світлофорова наука» серед учнів 2 - 9 класів.Діти із великим задоволенням взяли участь у конкурсі і кожен з них представив у малюнку своє бачення світлофора. На думку оргкомітету Тижня знань правил ПДР ,усі діти приклали максимум зусиль та творчості, малюнки усіх учасників були настільки змістовні і оригінальні за задумом, що місця вирішили не розподіляти, а відзначити усіх на підсумковій лінійці.