Тиждень знань Правил Дорожнього руху на тему: «Азбука безпеки на дорозі »

13 вер. 2016
З метою популяризації знань правил безпеки життєдіяльності дітей та здорового способу життя професій з 12 по 16 вересня в школі прходить Тиждень знань Правил Дорожнього руху на тему: «Азбука безпеки на дорозі »

Тротуаром йдуть малята,
Жваві хлопчики й дівчата.
Не кричать і не пустують –
Дуже ввічливо крокують.
Симпатичні всі на вроду
Наші дітки – пішоходи.
       З метою популяризації знань правил  безпеки  життєдіяльності  дітей  та здорового способу життя, навчання умінню прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій, навчання життєвим навичкам, здатності до адаптації, позитивної поведінки і подоланні труднощів повсякденного життя,  активізації   роботи    з    попередження    дитячого    дорожньо-транспортного   травматизму, виховання у дітей поваги до працівників різних професій з 12 по 16 вересня в школі  прходить Тиждень знань Правил Дорожнього руху  на тему: «Азбука безпеки на дорозі »
         Розпочався тиждень зі шкільної лінійки 12 вересня, на якій агітбригада учнів 11 класу провела вікторину « Дорожні знаки та їх значення».