День фізичної культури та спорту

11 вер. 2016
В рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту та з метою залучення підростаючого покоління до здорового способу життя 10 вересня 2016 року в нашій школі-інтернаті була організована та проведена товариська зустріч з футболу серед збірних команд « Сокіл» та « Козаки» учнів 5 – 9 класів .

День фізичної культури та спорту України відзначається в другу суботу вересня. Вперше це свято відзначали в 1994 році, після виходу відповідного президентського указу.
Зустріч закінчилася на користь команди « Козаки» з рахунком 4:2.