Відкриття Олімпійського тижня

12 вер. 2016

«Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо» – так говорить народна мудрість. Проблема збереження здоров’я належить до тих глобальних проблем, вирішення яких зумовлює подальший розвиток суспільства. Особливої уваги потребує молодь, усвідомлення нею цінностей здоров’я, розуміння визначальної ролі здорового способу життя та формування індивідуальної поведінки на цих засадах.
Урочисте відкриття Олімпійського тижня відбулося в Олександрійській школі-інтернаті 12 вересня , під час якого традиційно було винесено Олімпійський прапор та запалено Олімпійський вогонь.Ведучі заходу нагадали усім присутнім про історію олімпійського руху та про важливість спорту для здоров'я людини. Під час відкриття було оголошено план проведення Олімпійського тижня, тож попереду в учнів школи цілий тиждень цікавих та корисних заходів.