Закриття табірної зміни

12 черв. 2016
Весело відпочивали,Та прощатись прийшов час, І на той рік будем раді Зустрічати усіх вас! Ось і закінчилась табірна зміна, пролетіли веселі літні дні.

Весело відпочивали,
Та прощатись прийшов час,
І на той рік будем раді
Зустрічати усіх вас!
Ось і закінчилась табірна зміна, пролетіли веселі літні дні. Табір тривав з 30 травня по 12 червня і мав на меті організувати для учнів корисний, культурно-оздоровчий відпочинок. Вихователі, а вони ж класоводи, класні керівники,вчителі-предметники, на чолі з педагогом-організатором пропонували учням різноманітну програму колективного відпочинку: ігри, змагання, мандрівки, екскурсії, а найголовніше - спілкування. А це все в комплексі - творення міцної шкільної родини.Кожен табірний день мав свою назву і конкретну програму. Так учні прожили цікаві: День мрій, День ігор та розваг, День фантазерів, День колективних творчих справ та інші. Час промайнув швиденько. Залунали позивні прощання і загони зібралися біля табірного прощального вогнища.На закриття табору завітали також і наші гості - волонтери благодійної організації "Серце для сиріт" з подарунками та веселими розвагами та іграми. В останній цього літа раз прозвучали девізи та промовки загонів. Капітанам та вихованцям кращих загонів, а також переможцям змагань вручили дипломи та подарунки. Також всі разом привітали іменинників усіх літніх місяців та вручили подарунки. У виконанні маленьких артистів пролунали веселі вірші та пісні,в тому числі англійською мовою, виконані запальні танки. Гучними веселими вигуками та оплесками вітали усі присутні табірне вогнище, що стрімко розгорялося та знаменувало теплу, міцну дружбу. Закінчилось свято табірною кашею,традиційною печеною картоплею та різними смаколиками на свіжому повітрі на радість дітлахам.