День Збройних сил України

8 груд. 2014
5 грудня в Олександрійській загальноосвітній школі- інтернаті пройшли урочистості, присвячені Дню Збройних сил України та 71 річниці з дня визволення Олександрійщини від німецько-фашистських загарбників.

Цього року професійне свято військових  пройшло на тлі бурхливих подій на Сході України. Історія України мала багато трагічних періодів. Коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинявся під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників.

Сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Не всі нині, на превеликий жаль, розуміють значення власної армії, призначення якої захищати суверенітет та незалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів. Армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави. Саме в  цей день мені хочеться згадали тих, кого ми знали близько і вже ніколи не зможемо їх побачити, зустріти, привітати. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв, щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув, щоб ми їх не зрадили.

В нелегкій боротьбі шкільного конкурсу пісні і строю І місце вибороли «Снайпери» (учні 10-11 кл.) та «Козачата» (учні 1-4 кл.), ІІ місце отримав загін «Патріот» (учні 5-7 кл.) і ІІІ місце – «Козацька люлька» (учні 7-8 кл.).

Учні привітали зі святом ветеранів, своїх дідусів і батьків, хлопчиків школи.

В залі звучали вірші, пісні, гуморески, сценки.
    Шановні земляки! Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни! 6 грудня стало знаменнною датою для жителів Олександрії, адже сааме цього дня 71 рік тому нашу рідну землю було звільнено від фашистських загарбників!