Свято останнього дзвоника-2016

27 трав. 2016
Свято "Останнього дзвоника" пройшло сьогодні в Олександрійській школі-інтернаті. Для когось він сповістив про перехід до наступного класу, для когось – про закінчення школи.

Сьогодні для випускників Олександрійської школи -інтернату, як і для усіх 11-ти класників нашої країни, пролунав останній дзвінок . І хоч погода сьогодні зранку була не дуже привітна, Свято останнього дзвоника пройшло , як завжди, у теплій, родинній атмосфері. Щирими усмішками, квітами, подарунками, теплими словами зустріла наша шкільна родина випускників, в чиїх очах була і радість, і тивога водночас.
Багато прекрасних слів вони почули від першокласників, учнів інших класів, учителів, батьків. У виконанні випускників звичайно ж пролунали вірші, пісні і просто добрі слова про школу, учителів та про власне дитинство.
Під час святкової лінійки адміністрацією закладу були вручені похвальні листи відмінникам усіх класів, подяки найкращим і найактивнішим учням, учителям, батькам.