Останній шкільний іспит успішно складено!

21 трав. 2016
20 травня учні 11 класу скалали свій останній іспит у школі - ДПА з англійської мови за завданнями Міносвіти.

Перед початком екзамену завуч школи привітала випускників та побажала успіхів у написанні тестів. Екзаменаційна робота складалась з 4 частин, три з яких у тестовій формі, четверта частина - написання короткого повідомлення ( 50-80 слів) за визначенною Міністерством освіти темою. ДПА у такому форматі відбувалась вперше і тому була приводом для хвилювань як для учнів, так і для вчителів. Але всі випускники підтвердили свій власниий рівень знань з предмету.
Вітаємо та бажаємо успіхів у складанні тестів ЗНО ( з обраних предметів), які ще чекають випускників попереду!
Державна підсумкова атестація учнів 11-х класів цього року була обов’язковою з трьох навчальних предметів для всіх випускників: з української мови, історії України та англійської мови.