Свято гарбузової каші

27 лист. 2015
Свято гарбузової каші

26 листопада в Олександрійській школі-інтернаті відбулося чудове і яскраве "Свято гарбузової каші" у рамках Тижня початкових класів. До свята діти разом зі своїми батьками підготували на виставку вироби з гарбуза та інших осінніх овочів, фруктів , ягід, квітів, листя , тощо. Під час свята глядачі прослухали багато цікавих фактів про гарбуза: і про страви з нього, і про його корисність у лікуванні різних недугів та хвороб, та навіть у косметиці. Прозвучало багато пісень, сценок, та віршів, маленькі артисти зтанцювали не один танець, до яких запрошували і глядачів. Ну, а в кінці казкового дійства усі разом, і артисти, й глядачі, зкуштували смачної гарбузової каші та великого домашнього пирога.

"Свято гарбузової каші" 26.11.2015