З роботи шкільної соціально-психологічної служби

11 лист. 2015
З роботи шкільної соціально-психологічної служби

В сучасному навчальному закладі соціально-психологічна служба є важливою ланкою навчально-виховного процесу, яка забезпечує ефективну взаємодію всіх його учасників: адміністрації, вчителів, учнів та батьків, створюючи
комфортні психологічні умови, які будуть сприяти розвитку індивідуальних здібностей учнів та їхньому особистісному зростанню. Поставлена перед службою мета реалізується через створення психологічного простору навколо учнів та здійснюється у таких напрямках:
Діагностичний – індивідуальна та групова психодіагностика, планові та оперативні психодіагностичні та соціально – психологічні дослідження.
Консультаційний – психологічне консультування вчителів, батьків, учнів з приводу різного роду проблем, що виникають у навчально – виховному процесі, в загальній діяльності та в міжособистісному спілкуванні.
Так, наприклад, на протязі першої декади листопада соціальний педагог Л.О.Король провела ряд заходів, а саме:
-годину спілкування соціального педагога , під час якох інформувала учнів 5-го класу про шкідливі наслідки ігроманії, тютнопаління, вживання алкоголю і наркотичних речовин , також діти переглянули просвітниціький фільм "Бережи здоров'я";
-бесіду з учнями 8-го класу "Учень-вчитель: як уникнути конфлікту";
-консультацію для батьків "Агресивна поведінка дітей та підлітків".