Благодійна виставка- ярмарок у рамках благодійної акції "Назустріч мрії"

12 лист. 2015
Благодійна виставка- ярмарок у рамках благодійної акції "Назустріч мрії"

10 листопада в Олександрійській школі-інтернаті відбулася шкільна благодійна виставка- ярмарок у рамках благодійної акції "Назустріч мрії", ініційованої Благодійним фондом "Сильні духом" . Метою акції є збір коштів для ремонту приміщення та підтримки роботи дитячого реабілітаційного центру для онкохворих дітей. Усі діти та дорослі серйозно поставились до цього проекту та підготували багато різних експонатів для продажу: від виробів з бісеру, стрічок, паперу, виготовлених власними руками, до смачних українських страв, також приготованих працівниками та батьками наших учнів.
Загалом вдалося зібрати та направити до Благодійного фонду 1 290 грн. . Дякуємо усім за участь!!!
Альбом: Благодійний ярмарок