10 лист. 2015

З 9 листопада 2014 року в Олександрійській загальноосвітній школі – інтернаті відкрився Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: « Вогонь наш друг, та не завжди,чекати можна і біди » з метою популяризації знань з правил безпеки життєдіяльності під час пожежі, навчання прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій, надання першої долікарської допомоги, прищеплення навичок обережної поведінки в довкіллі, виховання поваги до працівників різних професій, навчання дітей спілкуванню та вмінню звертатися за допомогою у відповідні органи. Директором школи виданий наказ про проведення тижня, а згідно наказу розроблене положення про проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності , а також складені графік та план – сітка проведення тижня.
Відкрила тиждень дружина юних рятівників 11 класу на загальношкільній лінійці , де вони нагадали всім дітям про правила протипожежної безпеки, а також загадували усім присутнім загадки та ребуси на протипожежну тематику.