21 жовт. 2015

20 жовтня 2015 року
Лекція – концерт на тему : « Пісня – душа народу»
Пісню називають душею народу. Вона – унікальний феномен, який супроводжує людину від її народження протягом усього життя. З давніх давен людина розповідала в піснях про все те, що її оточувало, хвилювало. З народної пісні ми дізнаємося про побут, родинне життя, традиції та обряди народу. Величезна кількість пісень, різних за жанром і нині зберігаються в пам’яті людей і передаються від покоління до покоління.
З метою формування музичної культури, розвитку особистісно – ціннісного ставлення до музичного мистецтва та творчого розвитку школярів вчителем музичного мистецтва Мальченко О.І. було проведено лекцію – концерт на тему : « Пісня – душа народу» з учнями 4 – 6 класів.
Під час заходу учні познайомилися з кращими зразками народної пісенної творчості українського народу, різними жанрами українських народних пісень, а також разом з вчителем взяли участь в ілюструванні пісень. На лекції – концерті панувала атмосфера творчості та любові до національної музичної культури, музичного фольклору українського народу.

Альбом: Музика