ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

30 бер. 2024
Творчих успіхів вам, колеги, на нелегкій учительській ниві, талановитих учнів, продовжувачів вашої невтомної справи!

29 березня 2024 року у Центральноукраїнському ліцеї-інтернаті спортивного профілю відбулося традиційне засідання педагогічної ради з питань атестації педагогічних працівників – гра-подорож «До вершин компетентностей».
На початку засідання кожен педагог представив візитівку: коротке відео про себе, свою роботу, уподобання, нахили. Далі у віртуальному педагогічному експресі вчителі та вихователі здійснили подорож станціями – ключовими компетентностями.
На станціях педагогів чекали експерти – члени атестаційної комісії – із цікавими завданнями та вправами: Наталія Колесник, заступник директора з виховної роботи, Ірина Найда, голова МО вчителів природничо-математичного циклу, Наталя Савичева, голова МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу, Оксана Антонова, заступник директора з навчальної роботи, Людмила Жанталай, методист зі спорту.
Дев’ять педагогів – саме стільки їх атестується цьогоріч у закладі – продемонстрували рівень своєї професійної підготовленості, готовність опановувати та впроваджувати інноваційні освітні прийоми, уміння злагоджено працювати у команді. А команда і справді підібралась весела та креативна! Практичний психолог Оксана Артеменко, вчитель зарубіжної літератури Світлана Кудлай, вчитель географії Наталія Рискіна, вчитель захисту України Олександр Дюшко, вчитель фізичної культури Дмитро Зайцев, вчитель англійської мови Ярослав Колосай, вихователі Анна Самарець, Ольга Ткаченко та Сергій Конюшенко показали свої здібності та майстерність.