НЕЗАБУТНЯ ЗУСТРІЧ

14 бер. 2024
14 березня в ліцеї-інтернаті відбулася зустріч юних боксерів ліцею-інтернату з українським боксером, чемпіоном Європи, багаторазовим чемпіоном та призером чемпіонату України, заслуженим майстром спорту Віктором Вихристом.

Наш знаменитий земляк розповів дітям про свій шлях у спортивній кар'єрі, про свої спортивні досягнення. Також він провів майстер клас для юних боксерів, поділився секретами боксу, дав рекомендації.
Діти вдячні земляку за поради щодо набуття впевненості, підняття самооцінки, подолання страху перед суперником та життєвими обставинами.
Бокс для хлопчика – можливість стати справжнім чоловіком!
На пам'ять про зустріч Чемпіон залишив колекційні боксерські перчатки та поставив бажаючим автограф.