ПІДСУМКИ ТИЖНЯ НАУКИ І ТЕХНІКИ.

13 бер. 2024
Тиждень пройшов на належному рівні. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметами, навички та творчі здібності.

З 04 березня по 09 березня в ліцеї було проведено Тиждень науки і техніки, який проводився в закладі з метою продемонструвати учням свої знання, творчі здібності та просто розважитися.
До участі в тижні науки і техніки були залучені учні всіх класів. Щоб цього досягти, крім загальних заходів проводилися тематичні ігри і конкурси для всіх класів. Кожен захід вирізнявся оригінальністю проведення, цікавим та актуальним змістом, інформаційною насиченістю, відповідав навчально-пізнавальним, розвиваючим та виховним цілям організації освітнього процесу в закладі.
Учні розгадували ребуси, кросворди, розв’язували логічні задачі і головоломки, грали в ігри, відповідали на запитання вікторин.
12 березня, на шкільній лінійці підведені підсумки проведення Тижня науки і техніки, дипломами та подяками відзначено переможців та активних учасників заходів.
Але найкращою оцінкою цього звіту для вчителів стали слова подяки від учнів за цікаво проведений час.