ПЕРЕМОГИ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ !

11 бер. 2024
Учні комунального закладу ,,Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради" вперше взяли участь у такому масштабному конкурсі (до Конкурсу долучилось 2685 здобувачів освіти з усієї України) і показали прекрасний результат своїх робіт!

09 березня 2024 року на офіційному сайті ГО «Інноваційні обрії України" оприлюднено переможців та номінантів VI Всеукраїнського конкурсу есе "Мій Шевченко", 2024.
Метою Конкурсу була популяризація творчої спадщини Т.Г. Шевченка, розвиток інтелектуального потенціалу України, підтримка і стимулювання талановитої молоді і творчої праці педагогів.
П'ять конкурсантів, закоханих у слово Шевченка, написали у своїх роботах (за умовами Конкурсу) власне бачення Кобзаревих традицій, культури, національно-патріотичне налаштування. А сьогодні, це як ніколи, актуально.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ:
Поліну Антонову, ученицю 11 класу (Диплом ІІ ступеня за есей-проєкт "Дороги успіху та слави Шевченка");
Ірину Антонову, ученицю 10-А класу (Диплом ІІ ступеня за есей ,,Шевченків Дім");
Кіру Кононенко, ученицю 11 класу (Диплом ІІІ ступеня за есей "Мій Шевченко" );
Маркуса Пащенка ( Диплом ІІІ ступеня, за есей-діалог ,,Наодинці з Тарасом").
А також вітання-підтримка Яніні Куряч, учениці 7-А класу (особлива подяка від адміністрації ліцею як учаснику Конкурсу за есей "Шевченко-волонтер").
Учні щиро дякують учителям-наставникам, консультантам: Оксані Антоновій, Наталії Савичевій, Ользі Ткаченко.
Вітаємо вас, шановні педагоги, з високими досягненнями дітей!
Окрема подяка організаторам Величного Конкурсу ГО «Інноваційні обрії України", членам журі - за високу оцінку дитячих творчих робіт.
Шевченко єднає нас, єднає світ!