КОНКУРС ЧИТЦІВ ПОЕЗІЇ ДО 210-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.ШЕВЧЕНКА.

8 бер. 2024
Цьогоріч напередодні 210-річчя від дня його народження були оголошені конкурси подвійного плану. Учні 5-7 класів готували читання в літературній студії, а для старшокласників був оголошений конкурс відеопоезії Т. Шевченка.

Доброю традицією в ліцеї стало проведення конкурсу читців поезії до святкувань роковин Т.Г.Шевченка- поета, прозаїка, пророка.
Учні були ознайомлені з критеріями оцінювання щодо читання. Важливо було побачити від читців поезії майстерність виконання, оригінальність, артистичність;
• культуру виконавської і сценічної майстерності (голос, дикція, жести);
• відповідність репертуару віку читця.
Вимогами до відеозапису конкурсної роботи було наступне:
камера статична. Запис робиться великим планом, добре видні очі, міміка.
Фон – довільний або за сюжетом.
Звук – гарної якості, чистий, без шумів.
У понеділок журі визначить найкращих. На переможців чекають нагороди.
Двічі переривався Конкурс сигналами повітряної тривоги. Та ніяка сила не приглушить слово Кобзаря!