НІЖНА МОВА КАЛИНОВА - ЗНАНЬ НОВИХ МІЦНА ОСНОВА

23 лют. 2024
Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку, виховуючи в собі справжню людину, кожен з нас повинен насамперед створити в своїй душі світлицю, в якій зберігається найцінніший скарб – мова.

22 лютого в 11-х класах була проведена виховна година «Її величність – мова!»
під гаслом «Відчуй смак української мови!..». Вихователь О.Ткаченко розповіла учням про становлення цього свята, про актуальність
його сьогодні.
В цей день, вихователь 5 класу Н.Губа провела для дітей гру-вікторину до Міжнародного дня мови «Ніжна мова калинова - знань нових міцна основа».
Діти виявились гарними знавцями української мови, вони, як ніколи, розуміють, що мова стає необхідною частиною особистості кожної людини.