ЗАХОДИ ДО 2-ОЇ РІЧНИЦІ ВТОРГНЕННЯ РФ НА ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ «ВИСТОЯЛИ – ПЕРЕМОЖЕМО!»

23 лют. 2024
Під час проведення заходів діти висловлювали свої думки з приводу подій сьогодення, ділилися своїми прикладами та історіями. Ми переможемо і на нашій землі запанує МИР та ДОБРОБУТ!

24 лютого 2024 року відзначається друга річниця вторгнення та початок повномасштабної війни України з російською федерацією, та 10-ої річниці від початку російсько-української війни.
22- 23 лютого з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу школярів в ліцеї проведені заходи: виховна година «Хвилини, дні, тижні і місяці моєї незламної країни...» (5 клас, вихователь Н.Губа); урок звитяги «Вистояли-переможемо!» (7б клас, вихователь Г.Липка); єдиний урок «МОЯ УКРАЇНА ВІЛЬНА І НЕПЕРЕМОЖНА!» (8 клас, класний керівник Л.Кравченко); виховна година «Неоголошена війна» (9а кклас, вихователь Ю.Агеєва); інфодайджест «Країна незламності» (9б клас, вихователь С.Конюшенко); єдиний урок «Моя Україна вільна і непереможна» (10б клас, класний керівник Н.Кареліна); виховна година "2 річниця незламності та супротиву"(10б клас, вихователь А.Самарець); інформаційна година «Ми не підняли білий прапор, а навпаки захищаємо синьо-жовтий!» (11 клас, вихователь О.Ткаченко).
Ми переможемо і на нашій землі запанує МИР та ДОБРОБУТ!