ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ МОВИ!

22 лют. 2024
Щоб любити мову, треба її знати, а щоб знати - треба її любити.

До відзначення міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина Центральноукраїнського ліцею-інтернату спортивного профілю.
День розпочався тематичною лінійкою "МОВА - ДНК НАЦІЇ", під час якої учні 7-8 класів розповіли про заснування Міжнародного дня рідної мови, про мову як духовний скарб нації, про те, що живе в наших серцях, декламували вірші. Школярі освідчувалися в любові до рідної української мови і вкотре належно вшанували її, бо українська - це мова свободи й волі, могутня зброя українського народу в боротьбі за незалежність та Перемогу.
Цікавою і змістовною була інтелектуально-розважальна гра "Мова єднає всіх" у 8 класі. Учні продемонстрували свої знання з української мови, кмітливість, винахідливість, допитливість, креативність. Під час заходу восьмикласники перевірили раніше набуті знання з української мови та літератури, давали відповіді на теоритичні питання із фонетики, лексики та фразеології, продемонстрували творчі вміння, читали гуморески рідною мовою.
Діти мали змогу проявити свою ерудицію, творчу активність, неабияку кмітливість у проходженні "мовних лабіринтів".
(вчитель української мови та літератури Т.Носенко)
Пізнавальна вікторина для одинадцятикласників в міжнародний день рідної мови
(вчитель української мови та літератури Н.Савичева)
Вкотре всі переконались, що наша мова найпрекрасніша й наймелозвучніша в світі, говорити українською - це просто і модно!