ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ. ПРОСТО ЙДУТЬ З МАЙДАНУ В НЕБО…

22 лют. 2024
У знак скорботи хвилиною мовчання школярі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Проведення таких заходів дає змогу кожному підлітку усвідомити на скільки страшними були події того часу, збагатити свої знання про ті буремні дні, про Євромайдан та його причини, про Героїв Небесної Сотні.

20-21 лютого в рамках вшанування вічної світлої пам’яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні, патріотичного виховання молоді, глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії в ліцеї організовувались тематичні заходи, а саме: виховна година «Нові часи, нові Герої» (5 клас, вихователь Н.Губа); виховна година «Герої не вмирають...» (6 клас, вихователь І.Матвєєнко); інформаційна година «Герої небесної сотні» (7а клас, вихователь В Григоріченко); виховна година «Герої не вмирають. Просто йдуть з Майдану в небо» (7б клас, вихователь Г.Липка); виховна година «Герої не вмирають. Просто йдуть з майдану в небо» (8 клас, вихователь Л.Кравченко);
година спілкування «НЕБЕСНА СОТНЯ - герої не вмирають» (9б клас, вихователь С.Конюшенко); медіа-година «Вони тримали за нас небо» (9а клас, вихователь Ю.Агеєва); виховна година «Небесна сотня: Герої не вмирають!» (10б клас, вихователь А.Самарець); інформаційний дайджест «Благословенна та держава, що має відданих синів» ( 11а-б класи, вихователь О.Ткаченко).