ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ "ВІЛ/СНІД. ТИ МАЄШ ЦЕ ЗНАТИ!"

1 груд. 2023

В рамках акції "16 днів проти насильства",
1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом з учнями 10-Б та 11-Б класів психологом О.Артеменко проведено практичне заняття "ВІЛ/СНІД. Ти маєш це знати!". Діти з'ясували значення термінів ВІЛ/СНІД, обговорили шляхи передачі ВІЛ-інфекції, симптоми. Провели цікаву та пізнавальну гру "ВІЛ, СНІД міфи та факти". Школярі усвідомили, яку небезпеку несе ВІЛ та дійшли до висновку, що здоровий спосіб життя та чистота у відносинах - це найкращий спосіб профілактики.