ТРЕНІНГ «АСЕРТИВНІСТЬ»

1 груд. 2023
На тренінгу учні активно брали участь в ігровій взаємодії. Завершили заняття діти у піднятому настрої.

29 листопада 2023 року громадською організацією "Десяте Квітня" (практичний психолог Діана Борисівна) було проведено тренінгове заняття на тему «АСЕРТИВНІСТЬ» (7-8 класи).
Асертивність – це вміння відстояти себе у міжособистісних стосунках, поважаючи свої права і права інших людей. Це поведінка, що поєднує внутрішню силу та ввічливість до оточуючих. Це здатність у ситуації зовнішнього тиску коректно відстоювати свої інтереси та свою лінію поведінки, спокійно відповідати «ні» на те, що вас не влаштовує та продовжувати в соціально прийнятній формі ефективно наполягати на своїх правах.
Більшість людей мріє про те, щоб їх взаємостосунки з оточуючими складалися на основі миру і взаємопорозуміння, без зіткнень і конфліктів. Нерідко нас хочуть залучити до справ чи виконання рішень, які нам не по душі і брати участь в них ми не згодні.