ЗУПИНИМО НАСИЛЛЯ РАЗОМ!

29 лист. 2023
У нашому ліцеї відбувся старт Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

З 1991 р. у більш ніж 100 країнах світу проходить Всесвітня кампанія «16 днів проти насильства», що була ініційована Всесвітнім інститутом жіночого лідерства
За традицією 27 листопада у нашому ліцеї відбувся старт Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
Мета акції – привернення уваги учнів, вчителів, батьків до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення.
Педагоги та учні нашого ліцею активно приєдналися до участі в Міжнародній акції «16 днів проти насилля».
28 листопада вихователями 8, 10 а класів проведені тематичні виховні заходи, а саме: бесіда «Агресія та жорстокість» (8 клас, вихователь Л.Кравченко); виховна година «Зупинимо насилля разом» (10а клас,вихователь Н.Рискіна).
Особлива увага під час проведення заходів приділялася питанням насилля серед підлітків та формуванню нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля.