ВІДЕОЗВІТ ТИЖНЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ЛИСТОПАД 2023

27 лист. 2023

Життя й здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. 13 листопада в нашому ліцеї стартував Тиждень пожежної, техногенної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях на тему: «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…» (пожежна безпека в умовах воєнного стану). Основними завдання Тижня пожежної безпеки – нагадати про необхідність спільних дій у сфері пожежної безпеки. Усі заходи мали на меті привернення уваги під час пожежі і підвищення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки. Впродовж тижня відбулося дуже багато різних тематичних заходів, цікавих зустрічей та екскурсій. Пам’ятайте! Вогонь стає ворогом, якщо з ним поводитись необережно. Наслідком неправильного і необережного поводження з вогнем є пожежі.