ТРЕНІНГ «ЦЬКУВАННЯ»

21 лист. 2023
Як не стати жертвою та протидіяти шкільному насиллю, які основні ознаки та причини цькування, як вчасного реагувати на них, яка відповідальність за шкільне насилля та які його наслідки, встановлення своєї межі та вміння говорити –«НІ!» – саме ці питання були обговорені з дітьми.

21 листопада 2023 року громадською організацією "Десяте Квітня" (практичний психолог Діана Борисівна) було проведено тренінгове заняття на тему «ЦЬКУВАННЯ» (7-8 класи).
На тренінгу учні активно брали участь у ігровій взаємодії. Гра була направлена на усвідомлення почуттів. Щоб діти на власному прикладі зрозуміли що відчуває дитина, яку ігнорують (ігнор може нанести психологічну травму, і рахується однією з форм булінгу).
Завершили заняття діти у піднятому настрої, задоволенні і з розумінням, що важливо берегти себе і своїх близьких. Важливо поважати кожного учасника навчального процесу не залежно від його інакшості.