ТРЕНІНГ «ЯК ПОПЕРЕДИТИ І РОЗВ’ЯЗАТИ КОНФЛІКТ»

21 лист. 2023
Творіть себе, як особистість, працюйте над вдосконаленням свого характеру, давайте реальну оцінку своїм діям і вчинкам.

15 листопада 2023 року громадською організацією "Десяте Квітня" (практичний психолог Діана Борисівна) було проведено тренінгове заняття на тему «Як попередити і розв’язати конфлікт» (7-8 класи) з метою познайомити дітей з поняттям «конфлікт» і «спілкування», розглянути позитивні та негативні сторони конфлікту; дати уявлення про різні види конфліктних ситуацій та стилі вирішення конфліктів, стратегії поведінки в конфлікті; поглибити розуміння зв’язку спілкування і конфлікту, саморозуміння шляхом виявлення свого власного стилю, характерного для поведінки в конфлікті; виховувати доброзичливе ставлення одне до одного.
Конфлікт! Звучить насторожуюче, чи не так? Але що ж це таке насправді? Як ставитись до нього? Як поводитись у конфлікті та як його ефективно вирішити? І чи можна передбачити та попередити конфлікт?
У результаті тренінгу учні отримали відповіді на усі ці питання, з'ясували власну поведінку у конфлікті та можливості її вдосконалення.
Отже, творіть себе, як особистість, працюйте над вдосконаленням свого характеру, давайте реальну оцінку своїм діям і вчинкам.