ЗУСТРІЧ З РЯТУВАЛЬНИКАМИ

21 лист. 2023
15 листопада в рамках Тижня пожежної, техногенної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…» рятувальники 9ДПРЧ 2ДПРЗ с.Пантаївка провели пізнавальну екскурсію для учнів 5-7 класів ліцею.

Фахівці ДСНС продемонстрували учням технічне оснащення пожежно-рятувального автомобіля, яке необхідне для подолання надзвичайних ситуації чи пожеж. Вихованці побачили, як саме в аварійно-рятувальних роботах застосовується спеціальний інструмент. Учні з цікавістю слухали про проведення заходів, спрямованих на попередження виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж. Їм також розповіли як зменшити наслідки небезпечних ситуацій та дали можливість побути в ролі пожежного-рятувальника, одягнутись в бойовий одяг та пропрацювати з пожежним стволом.
На завершення зустрічі з рятувальниками, діти пообіцяли відповідальніше ставитись до правил пожежної безпеки та цінувати власне життя й життя оточуючих.