ЖИТТЯ – ЦЕ НАЙДОРОЖЧИЙ СКАРБ

15 лист. 2023
В дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним.

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.

14 - 17 листопада в рамках Тижня безпеки дорожнього руху вихователями ліцею проведені заходи:виховна година "Безпека на дорозі" (5 клас, вихователь Н.Губа); година спілкування "Безпечна дорога до школи"(7Б клас, вихователь Г.Липка); інтерактивна гра "Безпека на дорозі - безпека життя" (9б клас, вихователь С.Конюшенко), година спілкування "Безпека на дорозі" (8 клас, вихователь Людмила Кравченко);
В цікавій ігровій формі учні повторили вже відомі правила дорожнього руху, переглянули відеопрезентації та визначили порушення як з боку пішохода, так і з боку водія.