НАВЧІТЬСЯ СЬОГОДНІ, ЩОБ БУТИ В БЕЗПЕЦІ І ВИЖИТИ ЗАВТРА…

15 лист. 2023
Пам’ятай! Вогонь стає ворогом, якщо з ним поводитись необережно. Наслідком неправильного і необережного поводження з вогнем є пожежі.

14 листопада в рамках Тижня пожежної, техногенної  безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях на тему: «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…» з метою поглибити поінформованість та знання учнів про пожежну безпеку та енергозбереження, навичок обережного поводження з вогнем, правильної поведінки під час пожежі, виховання у дітей розуміння важких наслідків з причин порушення Правил пожежної безпеки вихователями ліцею проведені наступні заходи: виховна година «Вогонь злий і добрий» (5 клас, вихователь Н.Губа); вікторина-змагання «Будь обережним з вогнем» (6 клас, вихователь І.Матвєєнко); година просвіти"Бережіть своє життя від пожежі"(7а клас, вихователь В.Григоріченко); година спілкування з елементами тренінгу "Навчіться сьогодні, щоб бути  в безпеці і вижити завтра..."(7б клас, вихователь Г.Липка); година спілкування «Пожежна безпека в умовах воєнного стану» (10а клас, вихователь Н.Рискіна); година спілкування "Попереджений-захищенний" (10б клас, вихователь А.Самарець); година спілкування «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…» та створення колажу «Пожежу можна попередити» (11а,б класи, вихователь О.Ткаченко)

Найбільша цінність суспільства – людина, її життя та здоров’я. З року в рік збільшується кількість нещасних випадків, пожеж, які впливають на здоров’я людей, через недотримання правил пожежної безпеки.

Пам’ятай! Вогонь стає ворогом, якщо з ним поводитись необережно. Наслідком неправильного і необережного поводження з вогнем є пожежі.