НАВЧІТЬСЯ СЬОГОДНІ, ЩОБ БУТИ В БЕЗПЕЦІ І ВИЖИТИ ЗАВТРА…

14 лист. 2023
Життя й здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Саме з метою навчання дітей правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання в учнів розуміння тяжких наслідків з причин порушення правил пожежної безпеки, навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях 13 листопада в нашому ліцеї стартував Тиждень пожежної, техногенної  безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях на тему: «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…» (пожежна безпека в умовах воєнного стану).

13 листопада рамках Тижня пожежної, техногенної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях проведені наступні заходи: лінійка-відкриття тижня на якій педагог-організатор С.Чабан оголосила план тижня, переглянули відеоролик «Дії під час пожежі у приміщенні» для учнів 5-11 класів; виховна година «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…» (8 клас, вихователь Л.Кравченко); година спілкування "Пожежна безпека. Правила поведінки під час..."(9б клас, вихователь С.Конюшенко);виховна година "Алгоритм дій під час пожежі"(9а клас, вихователь Ю.Агеєва).

Діти виконували завдання за допомогою онлайн сервісу learningapps: вправи «Марафон загадок», «Пожежні знаки», «Пазл», «Кросворд»; відгадували загадки, обговорювали небезпечні ситуації.

Заходи були спрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.