КОНКУРС-ВИСТАВКА ОСІННІХ КОМПОЗИЦІЙ «УКРАЇНСЬКА ОСІНЬ 2023»

18 жовт. 2023
За вікнами осінь... Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб. Саме в цю пору року природа щедра на матеріали для виробів.

З 17 жовтня по 20 жовтня в ліцеї проходить конкурс-виставка осінніх композицій «Українська осінь 2023» серед учнів 5-8 класів.
На виставці представлені найрізноманітніші роботи: квіткові букети, вироби з природного матеріалу, композиції з овочів. Вражає різноманіття природного матеріалу і фантазія учасників. Учні з натхненням підійшли до створення композицій. Поробки дітей довели, що якщо мати фантазію та вправні руки, можна звичайні фрукти, овочі та квіти перетворити на справжні шедеври.