ІГРИ ПАТРІОТІВ

21 жовт. 2023
Ми з гордістю можемо сказати, що в нашому ліцеї ростуть сильні, сміливі, спритні діти!

Вже зовсім скоро розпочнуться осінні канікули, а в четвер (19.10.23 року) на шкільному подвір'ї було гамірно і весело: пахло кулішем, смаженою та печеною картоплею із салом. І це не просто так!
У нас проходили справжні «Ігри патріотів» - військово-спортивні змагання між командами 5-7 , 8-9 та 10-11 класів, як підсумок місячника військово-патріотичного виховання.
Розпочався цей день урочистим відкриттям на подвір’ї ліцею та запальною руханкою для учнів.
Протягом дня діти гралися в рухливі ігри, брали участь у спортивних змаганнях «Козацькі розваги» (5-7 класи), «Сильні та спритні» (8-9 класи) та військово-спортивній грі «Марш-кидок» (10-11 класи).
Всіх учасників змагань об’єднав дух чесного суперництва та відчуття відповідальності за результативність командної гри. Команди показали добру спортивну підготовку, спритність і злагодженість, ортимали великий заряд бадьорості та оптимізму.
Після змагань усіх пригощали смачним обідом!
А після смачного обіду ми всі зібралися біля загальної ватри в «Пісенному колі друзів», аби поспівати пісні та провести конкурс «Представлення роїв»
Учні ліцею цей день запам’ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень. А рухливі ігри на свіжому повітрі додали ще й здоров’я.

З гарним настроєм та великим задоволенням поїхали додому на відпочинок.