..А МИ ТУЮ ЧЕРВОНУ КАЛИНУ ПІДІЙМЕМО..

31 трав. 2022
(флешмоб до свята Останнього дзвоника 2022 у виконанні дітей та педагогів ліцею)

Шановні діти, колеги та батьки! Ми хочемо привітати Вас зі святом ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА і побажати вам, щоб ви були щасливі, здорові й завжди на позитиві.
Шановний одинадцятий,
Ви – наш найкращий клас!
Зізнаємось відверто ми,
Що любимо ми вас!
Нехай у ваших родинах панує злагода, оселя повниться достатком, а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте у цей день, додають сил і душевного спокою.
Ми пишаємося власними учнями і тими, хто пише листи та малює мир і випускниками та батьками наших учнів, які зараз виконують почесний обов’язок – захищають Україну!
Бажаємо нам всім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!