В Олександрійському районі відбувся вишкіл Штабу Оборони Олександрійщини

22 лют. 2022

В Олександрійському районі відбувся вишкіл Штабу Оборони Олександрійщини
19 лютого на центральній площі міста Олександрії відбулось відкриття вишкілу Штабу Оборони Олександрійщини. В рамках вишколу проведено заняття з тактики, парамедецини, мінної справи. Взяти участь у них могли люди з будь-яким рівнем підготовки.
Під час вишколу створено три локації з напрямків де інструкторами стали військовики в/ч 2269 (місто Олександрія), в/ч 3006 (місто Кропивницький), а також працівники нашого ліцею це:
- вчитель предмету «Захист України» майор у відставці О.Дюшко ;
- вихователь майор у відставці С.Конюшенко.
У заході взяли участь як люди у поважному віці, так і молодь громади. Вишкіл організовано Штабом тер оборони за підтримки ГО «Захисники України – Олександрійщини» та за участі Національного корпусу.