Заходи до Дня пам’яті Героїв Крут. Подвиг студентів під Крутам.

28 січ. 2022
Цей день назавжди залишиться в пам’яті світлим днем подвигу та прикладу для нинішніх і майбутніх поколінь, надії і любові до своєї Вітчизни.

27-28 січня в ліцеї - інтернаті пройшли заходи до Дня пам’яті Героїв Крут для учнів 5 - 11 класів. Під час заходів йшлося про подвиг студентів під Крутами, який відбувся у 1918 р. Учні обговорювали події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність протягом останнього тисячоліття, ознайомилися з історичними документами, що стосуються подій під Крутами. Школярі вшанували пам’ять 300 молодих захисників, які поклали голови за волю своєї держави хвилиною мовчання.
З метою вшанування 300 студентів - гімназистів проведені наступні заходи:
- пізнавальний кінозал "Пам'ятаємо про Крути" , перегляд документального фільму з подальшим обговоренням "Крути - молода кров" з серії " Україна забута історія"(5 клас, вихователь А.Борисовець);
- година пам'яті "Крути - і біль, і сум, і вічна слава України". Переглянули історичне відео та на основі почутого і побаченого відтворили у малюнках-гаслах ( 6 клас, вихователь Л.Кравченко);
- класна година «Крути 1918» (7а клас, класний керівник І.Коломойчук);
- година спілкування. "День пам'яті Героїв Крут" (7б клас, вихователь С.Конюшенко);
- виховна година « Подвиг юних українців. Герої не вмирають» (8б клас, вихователь А.Самарець);
- година історичної пам’яті «Крути. Подвиг героїв,як приклад справжньої, неосяжної любові до Батьківщини!» ( 9а клас, вихователь Р.Авдєєв);
- виховна година «Під Крутами пішли в бесмерття» (9б клас, вихователь О.Ткаченко);
- година пам’яті «Герої Крут - для нащадків взірець» ( 10 клас, вихователь О.Татарін);
- виховна година "Крути - молода кров» (11 клас, вихователь Ю.Переверзєв).
Всі проведені заходи до Дня пам’яті Героїв Крут об’єднала думка про те, що цей день назавжди залишиться в пам’яті світлим днем подвигу та прикладу для нинішніх і майбутніх поколінь, надії і любові до своєї Вітчизни.