80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола

5 лют. 2018
Сьогодні, 5 лютого, в нашій школі відбувся загальношкільний захід, присвячений 80-річчу від дня народження В’ячеслава Чорновола.

Відповідно до Указу Президента «Про відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола» з грудня 2017 року по березень 2018 в Україні проходять заходи з відзначення ювілейної дати дня народження видатного державного діяча, одного з ініціаторів Акту проголошення Незалежності України.
Сьогодні, 5 лютого, в нашій школі відбувся загальношкільний захід, присвячений Вячеславу Чорноволу.
Ведучі заходу розповіли усім присутнім про його життєвий шлях та політичну діяльність, про внесок цієї видатної в українській новітній історії постаті в становлення нашї незалежної держави.
В'ячеслав Чорновіл народився 24 грудня 1937 року на Черкащині. Тривалий час займався правозахисною діяльністю, перебував у радянських таборах суворого режиму і на засланні. За часів "Перебудови" активно займався політичною діяльністю, стояв біля витоків НРУ, був кандидатом на президентських виборах. Обставини його загибелі у березні 1999 року на бориспільській трасі досі залишилися достеменно нез’ясованими. У 2000 р. йому посмертно присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена Держави за визначний особистий внесок у національне відродження України, послідовне відстоювання ідеї побудови незалежної Української держави, активну громадську і політичну діяльність.
Учні переглянули також документальну стрічку про життя та діяльність видатного борця за Незалежність України Вячеслава Чорновола.