Азбука безпеки на дорозі

15 вер. 2017
Ось вона, азбука – треба всю знать, – Вздовж тротуару, глянь, знаки стоять. Азбуку вулиць завчи до ладу, Щоб не потрапити раптом в біду! Під таким гаслом пройшла виховна година у третьому класі нашої школи у межах Тижня знань безпеки життєдіяльності "Ми- за безпеку руху!".

Ось вона, азбука – треба всю знать, –
Вздовж тротуару, глянь, знаки стоять.
Азбуку вулиць завчи до ладу,
Щоб не потрапити раптом в біду!
Під таким гаслом пройшла виховна година у третьому класі нашої школи у межах Тижня знань безпеки життєдіяльності "Ми- за безпеку руху!". Метою заходу було продовжувати ознайомлення учнів з дорожніми знаками та їхніми групами, місцем встановлення; розвивати увагу, спостережливість, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків, мову, логічне мислення, пам'ять; виховувати обережність, культуру поведінки на вулиці та на дорозі.
Діти слухали короткі оповідання про Правила дорожнього руху та обгогворювали різні ситуації, пов'язані з поведінкою учасників руху на дорозі та вулиці, розгадували загадки та ребуси, розфарбовували ситуативні розмальовки з ПДР.

Читайте наші новини та дивіться фото з подій і заходів на нашій сторінці у фейсбук: