Церемонія нагородження переможців мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

14 лют. 2015
14 лютого 2015 року відбувся фінальний етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

14 лютого 2015 року на базі комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» відбувся фінальний етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка.

Перед проведенням конкурсу відбулося урочисте нагородження переможців ІІІ (обласного) етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка. Церемонія нагородження відбулася за участю Шатної Лідії Францівни, начальника відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки департаменту, Кричун Людмили Петрівни, декана факультету філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка, кандидата філологічних наук,  Нудного Василя Михайловича, заступника директора з навчально-організаційної діяльності, Мінич Галини Василівни, методиста науково-методичної лабораторії гуманітарно-естетичних дисциплін комунального закладу "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського"та засобів масової інформації.

З теплими зворушливими словами звернулися посадовці до учнів, заохочуючи до подальшого вивчення рідної мови, розвитку творчого потенціалу,вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка.

У дружній атмосфері були вручені нагороди та цінні подарунки учням-переможцям конкурсу та їх наставникам, а юні аматори центру естетичного виховання «Натхнення» подарували захоплюючі концертні номери.

Адміністація Олександрійської школи-інтернату, педагогічний та учнівський колективи щиросердно вітають юного переможця ІІІ (обласного) етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка ХИРСУ ОЛЕГА, учня 5 класу та вчителя-наставника Савичеву Наталію Яківну.

Так тримати, Олегу!!!