Лист солдату: діти-сироти з любов’ю

15 вер. 2014
Учні Олександрійської загальноосвітньої школи - інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради підтримали акцію «Лист солдату».

Лист солдату: діти-сироти з любов’ю

Протягом вересня місяця вихованці написали близько півтисячі листів і малюнків українським солдатам, у тому числі і пораненим бійцям. Саму форму, в якій підтримали вояків, школярі обирали самостійно. Це були паперові листи, в яких учні дякували бійцям за їх мужність, сміливість та героїзм. Більшість із них свою підтримку висловили у малюнках, під якими писали щирі та зворушливі слова вдячності українським солдатам. Але головним лейтмотивом  всіх листів та підписів малюнків стало побажання: «Рідні наші солдати, повертайтесь додому живими і з перемогою!

Всі листи та малюнки було передано бійцям АТО через їх бойових товаришів, що приїжджали у звільнення та журналістами і  волонтерами м. Олександрії ».
Вчителі: Мажара А. В., Савичева Н. Я.