Готові до захисту України

27 трав. 2015
На базі школи відбулася війсково-спортивна гра "Патріот" за участю ВПСК "Захист" м. Олександрії

На базі Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради відбулася війсково-спортивна гра "Патріот" за участю військово-патріотично-спортивного клубу "Захист" м. Олександрії.

Мета гри: проведення з учнями тренувань з військово-спортивного багатоборства, виховання в молодого покоління почуття патріотизму, любові до рідної землі, відданості загальнодержівній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

Змагалися 4 команди в спритності, знаннях військової справи, серед яких 3 - учнівські та команда педагогів на чолі з директором школи Т. Сорокун.

Гостями та учасниками змагань в цей день були учні та вчителі ЗНЗ № 8 м. Олександрії. І це не випадково: саме в цій школі навчався Максим Бендеров, Майстер спорту міжнародного класу з військово-спортивного багатоборства, тренер з рукопашного бою школи-інтернату, який загинув, захищаючи Вітчизну в зоні АТО.

Показовими виступами вихованців ВПСК "Захист" розпочалися змагання в школі. Хлопці ще раз переконали присутніх, що знання і навички захисту вкрай необхідні.

Вів змагання А. Ярошевський, суддя міжнародної категоріїї з військово-спортивного багатоборства, віце-президент клубу "Захист", яких навчав вихованців і педагогів азам війскового мистецтва.

З великим бажанням до перемоги йшли учасники команд. Вони вміло демонстрували збирання і розбирання автоматів, ведення прицільної стрільби, метання гранат на точність, одягання та знімання протигазу, надання першої медичної допомоги в польових умовах, уміння долати смуги перешкод.

Перемогла учнівська команда школи-інтернату "СПАРТА". "За волю до перемоги" - такою була відзнака для інших команд.

Учні одержали нагороди ВПСК "Захист" та смачні подарунки.

Завершилася війсково-спортивна гра "Патріот" смакуванням польової кухні, до якої радо запросила усіх адміністрація школи-інтернату.

Як ми змагалися, дивимось тут: