21 трав. 2015
Цьогоріч Свято вишиванки запросило педагогічний та учнівський колективи школи одягнути вишиванку та в ній прийти до школи

Цьогоріч Свято вишиванки запросило педагогічний та учнівський колективи Олександрійської школи-інтернату до абсолютно безпечного вчинку - просто одягнути вишиванку та в ній прийти до школи. Піднесені та щасливі, яскраві та вродливі, дорослі і діти показали свою духовну свідомість, вираження національної та громадянської позиції, патріотизму і духу єдності народу.

Після уроків відбувся фотоконкурс "Шкільна родина у вишиванці".

Перемогу вибороли юні фотографи Денис Бойко та Максим Ковальчук, учні 9 класу. Вони влаштували для своїх друзів справжню фотосесію під девізом "Вишиванка - твій генетичний код".

Дивимося роботи переможців.