Вільні від насильства

14 трав. 2015

14.05.2015 року учні школи прийняли участь у проведенні Всеукраїнського конкурсу відеопроектів: "Вільні від насильства" щодо запобігання проявів усіх форм насилля в суспільстві. Метою проекту є сприяти усвідомленню учнями проблеми насильства в сучасному середивищі; причини виникнення та питання зменшення цього явища у сучасному житті; пошук шляхів його подолання; виховання поваги до людей, доброти, любові до життя, до ближнього, співчуття, милосердя. У творчому проекті взяли участь учні 5-11 класу. Керівник проекту "Вільні від насильства" - соціальний педагог Король Л.О., автор проекту - Хирса Олег учень 5 класу.