Зустріч першокласників в День Матері з довгожителькою

13 трав. 2015
Зустріч першокласників в День Матері з довгожителькою (93роки) селища Пантаївка Березіною Марією Микитівною.

Народилася Марія Микитівна в далекому 1921 році в місті Олександрії.
        Нелегким було її дитинство, з 8років працювала помічницею, доглядала маленьких діток. В роки війни, з маленькою донькою на руках, в окупованій Олександрії копала окопи, фашисти виганяли на різні роботи. День Перемоги став найрадіснішим та найжаданнішим днем в її житті. Трудовий стаж її становить 54 роки. До цього часу вона пам’ятає та розповідає своїм внукам, правнукам та праправнукам життєві історії. Під час зустрічі з першокласниками сльози радості були в її очах. Діти проспівали пісеньку про першокласників, за що бабуся поцілувала кожного з них. Подарований бузок ще довго нагадуватиме їй про цю зустріч. Вона вдячна дітям за подарунки, квіти і увагу, яку їй приділили малята.