Жінка. Мати. Берегиня.

13 трав. 2015
10 травня Україна вшанувала одну із найвеличніших, найпрекрасніших істот МАТІР

Мати... Найрідніша у світі людина. Немає жодного поета чи письменника, який би не присвятив свого твору матері. НАйніжнішими, найщирішими словами писали про свою матір А. Малишко, В. Сосюра, В. Симоненко, Є. Гуцало, О. Довженко, Д. Павличко, Гр. Тютюнник та багато інших. Різних відтінків набирає це слово у кожного з письменників: мати-учитель, мати-оберіг, мати-Україна.

Матері... Усе життя дивляться вони нам у слід, вирядивши в люди. Так і стоять на початку всіх наших доріг, стоять і бажають нам добра і щастя.

Приємною несподіванкою для педагогів та працівників школи стало проведення ранкової лінійки шкільним парламентом на чолі з його президентом Жуком В'ячеславом, учнем 11 класу та його заступником Пламарчуком Ярославом, учнем 10 класу. Учні організували святкову лінійку, на яку зібрали жінок-педагогів, лікарів, працівників кухні, обслуговуючий персонал. Низько вклонившись жінкам, назвали їх "Мамами" і від імені усіх дітей-сиріт школи щиросердно подякували за виховання і навчання. Аромат весняного бузку, який вони подарували, вразив до сліз працівників школи. Для них дівчатка виконали пісні "Чорнобривці" та "Мамина сорочка".