Урок-вікторина "Funny English+Весёлый русский"

6 бер. 2019
В межах Тижня іноземної філології сьогодні, 5 березня, в 5 класі ліцею пройшов інтегрований урок-вікторина "Funny English+Весёлый русский".

Дві команди учнів класу - "Лінгвісти" та "Мовознавці" - змагалися за звання кращих в різноманітних конкурсах, що вимагали знань з англійської та російської мов.
Після представлення команд учням пропонувалися цікаві та веселі завдання: знайти до англійських слів слова-рими з російської, назвати двома мовами якомога більше слів на голосні букви, які є схожими в алфавітах обох мов, перекласти слова з англійської на російську, скласти речення обома мовами, завершити вірші, скласти якомога більше слів з багатоскладових англійських та російських. Учасники обох команд активно працювали та виявили неабиякі знання. Виконуючи завдання різного ступеню складності, діти відчули себе справжніми мовознавцями-поліглотами, адже вони можуть висловлюватись вже аж трьома мовами - українською, російською та англійською!
Взаємодія різних мов на сьогоднішньому заході сприяла активізації не лише мовної та мовленнєвої діяльності, а й мислення, оскільки учням доводилося намагатися миттєво переключатися з однієї мови на іншу, одночасно ними користуватися.
Метою заходу було підвищувати мотивацію та пізнавальний інтерес учнів до мов через використання ігрових моментів; навчати учнів навичкам сприйняття на слух іноземних слів, розвивати увагу і пам'ять, вміння працювати в групі; виховувати шанобливе ставлення до інших культур.